Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası

Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası

Yabancı Müşterilere Özel Fiber İnternet Kampanyası ile internet keyfini doyasıya yaşa! Üstelik ayda sadece 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla! Kampanyaya katılım 1 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Kategoriler: , , ,
69,9 TL / Ay
superonline emocan

Süper Online Başvuru Formu

Adınız Soyadınız *
Fill out this field
Telefon Numaranız *
Fill out this field

Tüm bilgileriniz Turkcell Superonline tarafından gizli tutulacaktır.

Yabancılara Özel Fiber İnternet Kampanyası

Yabancı Müşterilere Özel Fiber İnternet Kampanyası ile internet keyfini doyasıya yaşa! Üstelik ayda sadece 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla!

Fiyatlar

Hız Kota 12 Ay Kalma Sözünüze Kampanya Fiyatı **
1X1 Paket 25 Mbps* 50 GB 69,90 TL
2X2 Paket 50 Mbps* 100 GB 79,90 TL
4X4 Paket 100 Mbps* 200 GB 99,90 TL
20 Mbps Süper Paket Limitsiz 99,90 TL
35 Mbps Süper Paket Limitsiz 109,90 TL
50 Mbps Platin Paket Limitsiz 119,90 TL
100 Mbps Platin Paket Limitsiz 139,90 TL

(*): Kotasını aşmayan kotalı internet paketleridir. İlgili kota limitine ulaşınca internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir kota aşım bedeli uygulanmaz. Dilerseniz ay sonuna kadar detayları Web Sitesi’nde yer alan ek Joker Kota paketlerinden satın alarak internet hizmetinizi tekrar devam ettirebilirsiniz.
(**): Kampanya fiyatları aylıktır ve 9 TL modem kullanım ücreti de dâhildir. Tabloda belirtilen hız, indirme (download) hızını gösterir.
İnternet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

Avantajlar

23 Mart itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı Koronavirüs tedbirleri kapsamında online eğitimlerini EBA üzerinden yapmaya başlayacak.Turkcell Fiber müşterilerimiz MEB’in online eğitimlerinin yer aldığı EBA’yı rahatça kullanabilsinler diye Turkcell Fiber müşterilerimizin EBA’daki hızını da 100 Mbps’ye çıkardık!

Şartlar

Diğer Kampanyalar

Menü