Superonline Başvuru

Türkiye’nin operatörü Turkcell tarafından desteklenen Superonline ışık hızında internet kullanmak isteyenler için çeşitli seçenekler sunuyor. Geniş alt yapı hizmeti sunan Turkcell Superonline başvurusu yapmaksa oldukça kolay. İster internet sitesi ister müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapma imkanınız var. Kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamadan başvuru yapmasını hedefleyen Superonline sitesinde “Hemen başvur” sekmesi kullanıcılar için aktif durumda. Hizmetlere kolaylıkla erişimi hedefleyen Superonline kullanıcıların sık sordukları soruları kurumsal internet sitesi üzerinden de cevaplamaktadır.

Superonline Başvuru İşlemleri

İnternet kullanırken kesinti, sorunlar yaşamak istemeyenler için mükemmel seçenekler sunan Turkcell Superonline fiber, adsl, vdsl, kablolu internet, SuperBox kampanyaları ile adından söz ettiriyor. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak içinse Superonline resmi adresinde yer alan “Hemen Başvur” sekmesine girilmelidir. Bu şekilde kolaylıkla online başvuru yapılabilir. Superonline başvuru yapılırken resmi web sitesi üzerinden ön bilgileri göndermek yeterli olacaktır. Spam başvuruların önlenmesi adına güvenlik kodunun girilmesi, ad soyadı bilgilerin girilmesi, irtibat telefonun girilmesi ardından Turkcell müşteri hizmetleri servisi dönüş sağlayarak paketler hakkında bilgi verecektir. Bu işlemlere başlamadan önce mevcut alt yapının durumu da önem taşımaktadır.

Superonline Alt Yapısı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ülkemizde bazı bölgelerde fiber ağ alt yapısı bulunmamaktadır. Başvuru yaparken internet sitesi üzerinden yaşadığınız yerin il, ilçe, mahalle, sokak, apartman adı bilgilerini girerek ağ alt yapısı durumlarını sorgulayabilirsiniz. Port durumu ve uygunluk durumuna göre internet hizmetleri verilip verilmeyeceği kontrol edilebilir. Tüm şartlar olumluysa Superonline temsilcileri randevu verecek, saha ekipleri kurumları yapıp interneti aktif hale getirecektir. Superonline başvuru durumu bu şekilde sorunsuz olarak tamamlanacaktır. Bireysel başvuruların yanı sıra küçük ve büyük işletmeler için başvuru ekranları da mevcuttur.

Turkcell Superonline Fiber İnternetin Özellikleri

Turkcell Superonline fiber internet teknoloji alt yapısı FTTB ve FTTH sistemlerince kullanılır. Superonline başvuru yapılırken sadece form doldurmanız yeterlidir. Ücretsiz kurulum imkanı, teknik destek sayesinde Turkcell Superonline fiber internet müşterilerine kolaylıklar sağlar.  Turkcell Superonline bağlantı hızı 1000 Mbps seviyesine kadar çıkar. Superonline ağ alt yapısı kesintisiz hizmetler sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü